Thursday, May 19, 2016
Kadriani digisoovitused
Õpetaja Kadrian ja õpilased tegutsevad erinevate õpimängudega, mis aitavad koolis paremini hakkama saada.
Kas sina oskad neid mänge?
http://www.smart-kit.com/games/jasmine-jack/ http://jeux.lulu.pagesperso-orange.fr/html/anglais/assoMemo/aPoussi1.htm http://www.primarygames.co.uk/pg4/ReflectaSketch/reflectasketch.swf http://www.playkidsgames.com/games/patternMemory/patternMemory.htm http://www.bgfl.org/bgfl/custom/resources_ftp/client_ftp/ks2/maths/weigh/1e.htm http://www.jigsawdoku.com/
Kas sina oskad neid mänge?
http://www.smart-kit.com/games/jasmine-jack/ http://jeux.lulu.pagesperso-orange.fr/html/anglais/assoMemo/aPoussi1.htm http://www.primarygames.co.uk/pg4/ReflectaSketch/reflectasketch.swf http://www.playkidsgames.com/games/patternMemory/patternMemory.htm http://www.bgfl.org/bgfl/custom/resources_ftp/client_ftp/ks2/maths/weigh/1e.htm http://www.jigsawdoku.com/
Thursday, May 12, 2016
Tuesday, May 3, 2016
Nutikuu kokkuvõte
Pelgu ja Ehte tegevused Nutikuu kokkuvõttes
Nutikuu jooksul korraldasid enam kui 40 Tallinna kooli kokku üle 200 ürituse.
Olete kõik super tublid ja täiesti fantastilised!
Pelgulinna nutikuu kokkuvõte
Sunday, May 1, 2016
Nutitsirkus esineb naabritele soomlastele!
TALLINNA JA HELSINGI KOOLIDE ÜHISSEMINAR: 28.-29. aprill. Digipöörde ja digiõppe kogemuste jagamine ja koostöö arendamine kahe linna koolide vahel.
Pilte leiate veel siit:
http://nutitund.blogspot.com.ee/2016/05/nutitund-helsingi-piirkonna.html
Friday, April 29, 2016
E-õppe päev
Pelgulinna toimus esimene e-õppe päev!
Õpilastele anti iseseisvad ülesanded, mida võis teha nii kodus kui koolis. Kasutati nutiseadmeid kui ka digivahendeid.
E-õppe päeva mõte on selles, et nii õpilased kui õpetajad õpiksid omavahel kasutama e-kanaleid ja asju õppetöö eesmärgil iseseisvalt.
E-õppe päev on päev, kus õpilased õpivad läbi digitehnika ja koostöö.
E-õppe päev algab 8:00 ja kestab 4-5 tundi. Tegevused toimuvad kodus, abilisteks vanemad ja kaasõpilased läbi interneti, vajadusel saab abi ka õpetajalt (läbi interneti).
Osalevad kõik õpilased ja klassid.
E-õppe päeval tehtut hindab ja tagasisidestab klassijuhataja koostöös aineõpetajatega.
Ülesandeid on nii otsimise, probleemide lahendamise, e-testide vallast.
Õpilased täidavad ülesanded ära individuaalselt või grupiga, kasutades soovitatud vahendeid ja võimalusi. Olge loovad, kui ei saa teha ühe asjaga, siis saab teisega. Kui ei saa teha enda tehnikaga, siis kasutage sõprade, raamatukogu või tehke asju paaris-rühmas.
Õpilased kasutavad abivahendina internetis suhtlemist vastavalt klassis kokkulepitule - on see Facebook, TodaysMeet või E-kooli "teated" või midagi muud.
Kena e-õppe päeva!
PS! Kuna teeme seda kõike esimest korda, siis on kogemus uus nii õpetajatele kui õpilastele.
Kui kõik ei lähe nii nagu planeeritud, siis anname üksteisele andeks ja õpime sellest, kuidas asju paremini korraldada.
Aitäh juba ette!
Õpilastele anti iseseisvad ülesanded, mida võis teha nii kodus kui koolis. Kasutati nutiseadmeid kui ka digivahendeid.
E-õppe päeva mõte on selles, et nii õpilased kui õpetajad õpiksid omavahel kasutama e-kanaleid ja asju õppetöö eesmärgil iseseisvalt.
E-õppe päev on päev, kus õpilased õpivad läbi digitehnika ja koostöö.
E-õppe päev algab 8:00 ja kestab 4-5 tundi. Tegevused toimuvad kodus, abilisteks vanemad ja kaasõpilased läbi interneti, vajadusel saab abi ka õpetajalt (läbi interneti).
Osalevad kõik õpilased ja klassid.
E-õppe päeval tehtut hindab ja tagasisidestab klassijuhataja koostöös aineõpetajatega.
Ülesandeid on nii otsimise, probleemide lahendamise, e-testide vallast.
Õpilased täidavad ülesanded ära individuaalselt või grupiga, kasutades soovitatud vahendeid ja võimalusi. Olge loovad, kui ei saa teha ühe asjaga, siis saab teisega. Kui ei saa teha enda tehnikaga, siis kasutage sõprade, raamatukogu või tehke asju paaris-rühmas.
Õpilased kasutavad abivahendina internetis suhtlemist vastavalt klassis kokkulepitule - on see Facebook, TodaysMeet või E-kooli "teated" või midagi muud.
Kena e-õppe päeva!
PS! Kuna teeme seda kõike esimest korda, siis on kogemus uus nii õpetajatele kui õpilastele.
Kui kõik ei lähe nii nagu planeeritud, siis anname üksteisele andeks ja õpime sellest, kuidas asju paremini korraldada.
Aitäh juba ette!
Monday, April 25, 2016
Subscribe to:
Posts (Atom)













