Wednesday, March 7, 2018

7.03 Aerokooli avamine

Kooli IT-arendusjuhi Birgy Lorenzi sõnul rajati droonilabor ehk aerokool selleks, et uurida, kuidas droonide kasutamisega õppetööd praktilisemaks muuta. 
"Tehnoloogia ja robootika areng on üha kiirem ning mehitamata sõidukite kasutamisvaldkond aina laieneb. Nagu teame, on droonid juba kasutuses nii ärisektoris ja põllumajanduses kui ka riigikaitses," rääkis Birgy Lorenz. "Me tahame õpiülesannete lahendamisel kasutada moodsat tehnikat ja droone nii, nagu seda teevad linnaplaneerijad, keskkonnaspetsialistid, metsandustöötajad, geoloogid jt elualade esindajad."

Videod
Pelgulinna Gümnaasium - kool, kus õpetajad tahaksid olla õpilased! Droonimatkaringi juhivad Petri Asperk ja Erik Kuldkepp. Osalevad 6.-9. klasside õpilased. 


Aerokooli avamise tutvustav video - Pelgulinna Gümnaasium uutmoodi vaatest! https://drive.google.com/file/d/1SW_1Xh5SB213TCFJ4W_oYentX8VZe9Ie/view

Tallinna Haridusameti üldosakonna juhataja Rainer Rannala pajatab EduInnoLabidestPelgulinna Gümnaasiumi droonimatkaringi õpilane annab aruPelgulinna Gümnaasiumi direktor Tõnu Piibur räägib aerokoolist ja uuest õppimisest Uudised:
http://www.pealinn.ee/tagid/koik/fotod-pelgulinna-gumnaasiumis-avas-uksed-neljas-innovatsioonilabor-n215581

http://www.tallinn.ee/est/haridus/Uudis-Uksed-avab-EduInnoLab-neljas-labor-Pelgulinna-Gumnaasiumi-aerokool?&filter_otsing_uudis_rubriik_id=100

https://koolielu.ee/info/readnews/553350/pelgulinna-gumnaasiumis-alustas-aerokool

No comments:

Post a Comment